Taniec

Zajęcia taneczne w naszych przedszkolach prowadzi STUDIO TAŃCA MARTY KREMER. Zajęcia są ciekawe i bardzo lubiane przez dzieci. Efekty pracy rodzice obserwują na wszystkich uroczystościach przedszkolnych, gdzie prezentowane są tańce przygotowane przez panią Martę przy współudziale naszych nauczycieli.

Taniec rozwija muzykalność i poczucie rytmu dziecka, wspiera motorykę, napięcie mięśniowe i koncentrację.

TANIEC SPRAWIA RADOŚĆ!

Jest także odskocznią i świetną zabawą, pomaga się uspokoić i ponownie skoncentrować.

Dzieci biorą też udział w festiwalach gdzie zdobywamy nagrody!

Zajęcia prowadzi

Marta Kremer

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 4 lat przy Studiu Tańca „Flash” w Libiążu. Z biegiem czasu taniec stał się moją pasją, której postanowiłam poświęcić swoje życie. Od 6 lat prowadzę swoje Studio Tańca dzięki czemu nabytą wiedzę mogę przekazywać dzieciom i młodzieży. Poszukując stylu, w którym czułabym się najlepiej stałam się tancerką wszechstronną. Ostateczną formą jaką się zainteresowałam jest jazz. Od lat swoje umiejętności poszerzam uczestnicząc w różnego typu warsztatach tanecznych prowadzonych przez znanych instruktorów z Polski jak i z zagranicy, jednak swoją wiedzę usystematyzowałam na Studium Instruktorskim w Krakowie otrzymując dyplom instruktora tańca. W swoich choreografiach staram się łączyć różne style taneczne. Inspirację do choreografii znajduję we wszystkim. Jestem instruktorem wymagającym i oczekującym od swoich uczniów solidności. Jednakże prowadzone przeze mnie zajęcia nie są tylko „czystym treningiem”, ale również dobrą zabawą, podczas której można doskonale poznać swoje ciało i rozwinąć umysł. Bo taniec jest odkryciem nas samych.