Kadra – Żłobek Jaworzno

Anna Wiśniewska

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogiczne im. August Hlonda w Mysłowicach specjalność Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna. Obecnie studentka studiów pedagogicznych II, stopnia o specjalności Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna z przedszkolną, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Uczęszczam na szkolenia, kursy i warsztaty podnoszące moje kwalifikację i wiedzę. Praca z dziećmi jest moja pasją. Wkładam w nią całe swoje serce i staram się, aby każdy dzień był przepełniony ciepłem oraz radością. Prywatnie lubię góry, dobrą książkę, muzykę oraz spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.

Tatiana Korejba

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Ukończyłam studia licencjackie ze specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika oraz magisterskie ze specjalności pedagogika rewalidacyjna. W okresie studiów aktywnie angażowałam się w wolontariat na rzecz osób z niepełnosprawnością w Fundacji im. Wspólnoty Burego Misia. Uwielbiam pracę z dziećmi – jest wielką odpowiedzialnością i jeszcze większą nagrodą. Sprawia mi dużo radości i satysfakcji, jednocześnie uczy pokory i dystansu do siebie. Możliwość obserwacji postępów dziecka, jego niepohamowanej radości, jest najlepszą nagrodą dla każdego wychowawcy.

Krystyna Dziadek

Pielęgniarka – absolwentka Liceum Medycznego w Jaworznie. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Najistotniejsze dla mnie w pracy jest dobro dziecka i odpowiedzialność za ich rozwój i wychowanie. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną