100 Bajek

Kadra – Przedszkole Jaworzno

Dyrektor

mgr Monika Lorek-Sędzielowska

Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny w Cieszynie. Od 1993 roku pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym, prowadziłam zajęcia rytmiczne w wielu przedszkolach i szkołach. Od roku 2000 prowadzę firmę edukacyjną i właśnie połączenie tych dwóch doświadczeń pozwoliło mi na założenie przedszkola w roku 2006. Wszystko to, co podobało mi się w innych placówkach starałam się przenieść do naszego przedszkola. Dobro dziecka staram się zawsze umieścić na pierwszym miejscu. Moją pasją zawsze był fitness (byłam przez kilkanaście lat instruktorem fitness). Wolny czas lubię spędzać z rodziną i przyjaciółmi.


Nauczyciele wychowawcy

mgr Agnieszka Cempa

Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, licencjat pedagogiki resocjalizacyjnej. W przedszkolu pracuje od 8 lat. Ukończyłam szkolenia z zakresu: globalna diagnoza profilu psychoedukacyjnego dzieci z deficytami rozwojowymi w wieku od 0 do 12 lat, ekspresja muzyczno – ruchowa dzieci moduł I oraz kurs przygotowawczy dla kandydatów na wychowawców placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Interesuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Od 2013 roku podjęła naukę na kierunku zarządzanie, specjalność psychologia biznesu.

 

 

mgr Anna Szyba

Absolwentka Akademii Świętokrzyskiej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, uzyskany tytuł magistra pedagogiki resocjalizacyjnej. Przez okres trzech lat pracowała jako nauczyciel wychowawca świetlicy. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na GWSP w Gliwicach.
W prace z dziećmi wkłada całe swoje serce. W wolnym czasie miłośniczka książek i wycieczek górskich.


Personel pomocniczny

Marta Nawrocka

Ukończyłam resocjalizację na UJ. 6 lat pracowałam w świetlicach środowiskowych jako wychowawca, prowadziłam koła plastyczne i krawieckie. Potem przez kilka lat prowadziłam firmę, tworząc własną markę dziecięcych ubranek wizytowych. Obecnie jestem w tracie studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Mama studenta i gimnazjalistki. Wesoła, otwarta, dusza artystyczna. Uwielbiam dzieci. W wolnych chwilach „tworzę” i czytam:)

 

Dorota Kozik

Jestem osobą spokojną i cierpliwą. Praca w przedszkolu to moje nowe doświadczenie. Dzieci dają mi dużo satysfakcji i zadowolenia, a ich uśmiech to podziękowanie i nagroda za wszelkie trudy pracy. Zabawa i zdobywanie wiedzy to ciekawy sposób, aby odkrywać nowy świat. Lubię gotować i spędzać czas z rodziną na wycieczkach górskich i spacerach po lesie.

 

 

 

 


Psycholog

Lena Lasota

Psycholog z przygotowaniem pedagogicznym. Certyfikowany Konsultant Psychoterapii Pozytywnej. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku „Oligofrenopedagogika – edukacja i rechabilitacja osób niepełnosprawnych intelektualnie”. Brałam udział w szkoleniach „Autyzm i Zespoł Aspergera u dzieci”, „Praktyczne wykorzystanie pedagogiki freblowskiej w edukacji przedszkolnej”, „EEG -Biofeedback I Stopnia”. Pracuję z dziećmi z deficytami i zaburzeniami rozwoju w różnym stopniu. Moim celem w trakcie terapii jest wspomaganie i ukierunkowanie dziecka według indywidualnych potrzeb i możliwości oraz maksymalne wykorzystanie jego potencjału. W wonym czasie lubię dobrą lekturę i podróże.

 

 


Nadzór pedagogiczny

mgr Agata Noszczyk

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku wychowanie przedszkolne i zarządzanie przedszkolem z 28-letnim stażem pracy pedagogicznej. Przez 7 lat pełniła zadania doradcy metodycznego wychowania przedszkolnego powiatu chrzanowskiego, długoletni dyrektor przedszkola samorządowego w Chrzanowie, dyplomowany rzecznik praw dziecka i terapeuta pedagogiczny. Realizując swoją pasje ukończyła w 2014 roku kierunek technik weterynarii w Krakowskiej Szkole Awangarda. W wolnym czasie uprawia sporty oraz turystykę wysokogórską.