Bezpieczeństwo

Nasze obiekty są strzeżone i monitorowane przez 24 godziny na dobę.

Monitoring

Specjalnie zainstalowane kamery umożliwiają rodzicom monitoring przez internet, aby w każdej chwili mogli sprawdzić co robi i jak się miewa ich pociecha w trakcie pobytu w przedszkolu, żlobku i klubiku. W tym celu każdy rodzic otrzyma – po podpisaniu umowy – hasło dostępu umożliwiające mu zalogowanie.

Chrzanów

Zaloguj się - Chrzanów

Jaworzno

Zaloguj się - Chrzanów

Wykorzystywany przez nas w przedszkolu system monitoringu działa w oparciu o profesjonalne systemy alarmowe i wyspecjalizowane grupy interwencyjne.

Przedszkole, żłobek i klub dziecięcy posiadają zabezpieczenia przeciwpożarowe zgodne z wymaganiami budynków ZLII.

Wszystkie stosowane przez system urządzenia posiadają atesty i homologacje dopuszczającej do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.