Bezpieczeństwo

Nasze obiekty są strzeżone i monitorowane przez 24 godziny na dobę.

Drodzy Rodzice

Informujemy , że od dnia 25.05.2018r  w naszym przedszkolu zostanie wstrzymany dostęp do monitoringu, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. ( RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Wykorzystywany przez nas w przedszkolu system monitoringu działa w oparciu o profesjonalne systemy alarmowe i wyspecjalizowane grupy interwencyjne.

Przedszkole, żłobek i klub dziecięcy posiadają zabezpieczenia przeciwpożarowe zgodne z wymaganiami budynków ZLII.

Wszystkie stosowane przez system urządzenia posiadają atesty i homologacje dopuszczającej do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.